Mahzeninden 6 küçük çocuk çıktı! Kimliği herkesi şoke etti…

Avusturya’nın Çek sonuna yakın Obritz köyünde yaşayan beşerler, 54 yaşındaki Tom Landon’ın konutunun altındaki mahzenden gelen sesler üzerine polisi aradılar.

POLİSLERE BİBER GAZI SIKTI

Komşuların gece mahzende çocukların ağladığını tez etmesiyle bölgeye giden polis Tom Landon’ın kapısını çaldı lakin adam polislere ve onlara eşlik eden toplumsal hizmet görevlilerine biber gazı sıkarak direnmeye çalıştı.

İÇERİDEN 6 KÜÇÜK ÇOCUK ÇIKTI! EN KÜÇÜĞÜ ŞİMDİ 7 AYLIK

Yaşanan arbede sonrası adam tutuklanırken meskenin mahzeninden en küçüğü şimdi 7 aylık en büyüğü ise 7 yaşında 3 kız ve 3 erkek çocuğu bulundu.

Sosyal hizmetlerden gelen vazifeliler çocukları alıp tabip denetimine götürdü.

5 TANE MAHZEN SATIN ALMIŞ

Bölgede insanların içkilerini ve erzaklarını saklamak için kullandıkları mahzene çocuklarını saklayan adamın bir müddettir bölgede kiler/mahzen satın almaya çalıştığı ve sistemsiz hareketleri nedeni ile lokal halkı huzursuz ettiği öğrenildi.

Orbitz belediye lider yardımcısı Erich Greil, adamın daha evvel İngiltere’de yaşadığını ve çocuklarının hepsinin İngiltere doğumlu olduğunu söyledi.

Landon’ın daha evvel bölgede 5 mahzen satın aldığını belirten belediye lideri ‘Belli ki her çocuğu için birer tane satın almak istemiş’ tabirlerini kullandı.

Yetkililer yaptıkları incelemeler sonrası adamın çocuklarına rastgele bir ziyan vermediğini keşfetti, savcılık Landon’ın çocukları için rastgele bir risk teşkil etmediğini belirterek adamı hür bıraktı.

9 AYDIR MAHZENDE YAŞIYORMUŞ! İÇERİSİ BESİN VE SİLAH DOLU

Yayınlanan polis raporları ise çok daha dikkat cazip bir ayrıntısı ortaya çıkardı. 54 yaşındaki adam 6 çocuğu ile bir arada tam 9 aydır bu mahzende yaşıyordu.

MAHZEN güneş gücüne bağlı güvenlik kameraları tarafından 7/24 izleniyordu. İçeride çok sayıda besin unsuru ve silah stoklanmıştı.

KIYAMET SENARYOLARI YAZAN BİR KOMPLO TEORİSYENİ

Peki bu garip adam aylardır neden saklanıyordu? Ya da neye hazırlanıyordu?

İngiliz gazeteleri yaptıkları kısa bir araştırmadan sonra bu sorunun şoke eden karşılığını buldular. Tom Landon’ın çok sayıda yazılı kitabı bulunan, kıyamet senaryoları yazan bir KOMPLO TEORİSYENİ olduğu ortaya çıktı.

Kirli Adalet, Yahuda Unsuru ve Bilgi Teknolojisinin İnsan Entelektüel Gelişimi Üzerindeki Yıkıcı Tesiri isimli kitapların müellifi Landon’ın kitaplarında sık sık Avusturya hükümetini eleştirdiği görüldü.

“İŞİME BURUNLARINI SOKTULAR”

Serbest bırakıldıktan sonra içinde yaşadığı mahzenin kapılarını Dailymail gazetesine açan adam, belediye lideri, polis ve toplumsal hizmet görevlilerini ‘işine burnunu sokmakla’ suçladı.

Eşinin Alman ve çocuklarının Avusturyalı olduğu öne süren adam İngiltere ile bir teması olmadığını tez ederek mahzenleri çocukları için aldığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir