Saldırıya uğradı! O anları ilk kez anlattı

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, geçtiğimiz eylül ayında Barselona’da oğlu Milan ile birlikte yaban domuzlarının saldırısına uğramıştı.

Olayın şokunu üzerinden atamayan pop yıldızı, Glamour‘a verdiği bir röportajda yeni açıklamalarda bulundu.

Shakira, “Oğlum Milan’ı parkta yürüyüşe çıkarmıştım ve ona biraz dondurma almıştım. Parktaki banklardan birine oturmuştuk ve sadece kendi işimize bakıyorduk.

Sonra arkadan iki dev yaban domuzu gelip bizi pusuya düşürdü ve çantamı kaptı!” diye konuştu.

44 yaşındaki şarkıcı, daha sonra sözlerini “Ben de ‘Aman Tanrım! Aman Tanrım!’ diyordum ve çığlıklar atıyordum çünkü çantamı götürüyorlardı ve telefonum, araba anahtarlarım, her şeyim onun içindeydi! Sanki beni anlayacaklarmış gibi… ve insanlarsa sadece izliyordu, hiçbir şey yapmıyorlardı!” diyerek sürdürdü.

Domuzların oğlu için hazırladığı sandviçin peşinde olduğunu öne süren şarkıcı, “Çantamı karıştırmaya başladılar… Oğlumun sandviçi çantanın içindeydi, belli ki bu yüzden bu kadar ilgilendiler. Sonra da sandviçi alıp uzaklaştılar ve çantamı bıraktılar. Korkunçtu!” ifadelerini kullandı.

Saldırıya uğradı! O anları ilk kez anlattı

Saldırıya uğradı! O anları ilk kez anlattıSaldırıya uğradı! O anları ilk kez anlattıSaldırıya uğradı! O anları ilk kez anlattıSaldırıya uğradı! O anları ilk kez anlattı

Haberi Kaydet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir