İBB çalışanından Tevfik Göksu’ya tehdit

İBB Destek Hizmetleri Müdürlüğünde çalışan Utkan Baştürk, sosyal medya paylaşımlarında ve Esenler Belediyesi Çağrı Merkezi’ni arayarak Esenler Belediye Başkanı ve İBB Ak Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu‘yu tehdit etti.

İBB Meclis toplantılarında yaptığı konuşmalarla dikkatleri üzerine çeken Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu, İBB’de Destek Hizmetleri Müdürlüğünde görevli personel Utkan Baştürk’ün tehditlerine ve ağır hakaretlerine maruz kaldı. İBB tarafından bu dönemde CHP referansıyla işe girdiği anlaşılan Utkan Baştürk’ün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar kamuoyunda infiale sebep oldu.

Esenler Belediyesini arayıp hakaretler etti

Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu’yu Facebook hesabı paylaşımlarıyla tehdit eden Utkan Baştürk’ün, Esenler Belediyesi Çağrı Merkezi üzerinden de tehdit ve hakaretlerde bulunduğu öğrenildi. Baştürk’ün, Esenler Belediye Başkan Danışmanı Abdullah Aksu’yla yaptığı görüşmede, Aksu’ya da tehdit, hakaret ve küfürler savurduğu öğrenildi. – İSTANBUL

Haberi Kaydet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir