Erkmen Tabiat Parkı’ndan sonbahar görüntüleri

Erkmen Tabiat Parkı’ndan sonbahar görüntüleri

Doğanın renklerinin su yüzeyine yansıdığı anlar kamerada

Kış uykusuna dalmaya hazırlanan doğa su yüzeyinde seyrine doyumsuz görüntüler oluşturdu

AFYONKARAHİSAR – Afyonkarahisar’da 516 dekar alana sahip Erkmen Tabiat Parkı’nda sonbaharın son ayında ortaya çıkan eşsiz doğa manzaraları görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Sonbahar mevsimi biterken kış uykusu öncesi doğa seyrine doyumsuz görüntüler ortaya çıkardı. Uykuya dalmaya hazırlanan doğadaki ağaçların su yüzeyine yansıyan görüntüleri adeta bir renk cümbüşü oluştururken, görenleri kendine hayran bıraktı.

Afyonkarahisar’da sonbahar mevsiminin renkleri güzellikleri de beraberinde getirdi. Afyonkarahisar şehir merkezine 5 kilometre mesafedeki toplam 516 dekar alana sahip Erkmen Tabiat Parkı’nda sonbaharın son ayında ortaya çıkan eşsiz doğa manzaraları görenleri kendisine hayran bıraktı. Gölet çevresindeki ağaçların özellikle suya vuran yansıması güzel görüntüler oluşturdu. Erkmen Tabiat Parkı’nın sonbahar görüntüsünü İHA kameramanları drone ile havadan görüntüledi. Renk cümbüşünün yaşandığı parkta bu anları ölümsüzleştirmek isteyenler ise ellerine aldıkları cep telefonları ile en güzel fotoğrafları çekmek için adeta bir birleri ile yarıştı.Erkmen Tabiat Parkı'ndan sonbahar görüntüleri

Erkmen Tabiat Parkı'ndan sonbahar görüntüleriErkmen Tabiat Parkı'ndan sonbahar görüntüleri

Haberi KaydetBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir