Orçun Kaptan ile Damla Cercisoğlu dünyaevine girdi

Son olarak ‘Gorbi’ isimli dizide uzunluk gösteren Orçun Kaptan, uzun vakittir aşk yaşadığı meslektaşı Damla Cercisoğlu nikah masasına oturacağını müjdelemişti. Toplumsal medya hesabından düğün davetiyesini paylaşıp hoş haberi duyuran Kaptan, gönderisine; Elbette “sahne dünyanın aynasıdır” ve elbette ” pıtrak üzere çoğalmalıdır” Bunu hepimiz biliyoruz. Lakin iki oyuncu, üstelik biri müellif ve direktör, oburu de eşine göre yazma uğraşı gösteren (ki bu ben oluyorum) bir oyuncu… Bu türlü iki insanın davetiyesi bizce bu türlü olmalıydı. Oyun sananlar olmuş. Bakınız; Birinci cümle. Sanmayanlar için bakınız. İkinci cümle” notunu düşmüştü.

EVLENDİLER

Birlikte rol aldıkları dizi setinde tanışıp, 15 yıl sonra aşk yaşamaya başlayan Orçun Kaptan ile Damla Cercisoğlu’ düğün davetiyesi büyük ilgi görmüştü. Oyuncu çift Damla Cercisoğlu ile Orçun Kaptan, Beyoğlu Ses Tiyatrosu’nda yapılan nikah merasimiyle dünyaevine girdi.

Törene, sinema ve tiyatro topluluğunun önde gelen oyuncuları da katıldı. Damadın şahitliğini üretimci Bora Onur ve Elif Durdu Şensoy, gelinin şahitliğini ise Hakan Altıner ve Dilek Türker yaptı. Ayrıca oyuncu çiftin, balayı için Çeşme’yi tercih ettiği de öğrenildi.

“GÜZEL BEŞERLER, HOŞ İNSALARI BULSUN”

Sosyal medya hesabından da Damla Cerisoğlu ile nikah pozlarını paylaşan Orçun Kaptan, gönderisine; “Yanımızda olan herkese ne kadar teşekkür etsek az. O diğer bir gün ve paylaşımın konusu olacak. Lakin yeterli ki varız “BİZ”. “Güzel beşerler hoş insanları bulsun” inanışım asla değişmeyecek herşeye karşın. Pruvamiz Neta olsun karıcığım” notunu düştü.

Aynı kareyi kendi hesabından da paylaşan Cersioğlu ise “Yazılacak çok şey, teşekkür edilecek hem de çok teşekkür edilecek çok fazla canımız var ancak bu birinci fotoğrafta evvel ‘bize’ teşekkür…” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir