CIA’cı Necati Bulak ortaya çıktı

NBBTC ismi altında “Dünyanın En Büyük Ticaret Platformu” olduğu teziyle çeşitli alanlarda faaliyet gösterdiğini söyleyen Necati Bulak web sitesine koyduğu fotoğrafların altına “Sol kanadımızın altında CEO Mr. James Woolsey ve sağ kanadımızın altında Merkel’in işvereni Mr. Wolfang Schmur” yazıyor.

CIA eski lideri James Woolsey şirketin İcra Heyeti Lideri olarak tanıtılıyor.

“BİR ŞEY YAPMALI”

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Necati Bulak, “Bir şey yapmalı, kırmadan dökmeden ötekileştirmeden. Farklı olmalı, birinci olmalı, uyumlu olmalı, uygulanabilir olmalı ve en kıymetlisi ihtilal yapmalı, kökten değiştirmeli ve slogan taşımamalı. Bu ülkeyi kalkındıracak başkanlık modeli yerine modeller başkanlık yapmalı. Ne dersiniz. Var mıyız” diye yazdı.

İlgili Haber: Onur Air’de neler oluyor… Yeni SBK kuşkusu… CIA eski lideri da işin içinde

Onur Air ile ilgili argümanlarının geçersizliği üzerinden esasen iflas ettiği için gündemden düşen Necati Bulak bu defa “Dünyanın En Büyük Ticaret Platformu” dediği NBBTC’nin Türkiye’nin çeşitli vilayetlerindeki ticaret odaları ile birtakım üniversiteleri ziyaret ediyor, otellerde düzenlediği toplantılar ile vilayet temsilcileri atamaları yapıyor.

Ankara’da yapılan ı toplantıya 81 vilayet teşkilat yapılanması kapsamında mevcut 60 vilayet teşkilatının idare takımının katıldığı belirtiliyor.

Odatv.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir